Almasi: Difference between revisions

6 bytes added ,  11 January 2022
m
no edit summary
(Created page with "{| class="wikitable" style="float:right; margin-left: 10px;" !colspan="2"| Fontain System |- |Star: |Fontain (White Dwarf) |- |Noteworthy Bodies: |Tulgey-4789D (Asteroid)...")
 
mNo edit summary
Line 7: Line 7:
|Noteworthy Bodies:  
|Noteworthy Bodies:  
|[[Tulgey-4789D]] (Asteroid)
|[[Tulgey-4789D]] (Asteroid)
|-
|[[Wundishu Biotech]] (Asteroid)
|[[Wundishu Biotech]] (Asteroid)
|-
|[[Almasi]] (Asteroid)
|[[Almasi]] (Asteroid)
|}   
|}   
1,104

edits